Hakkımızda

ERGOO, 2 yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan dinamik ve inovatif bir şirketidir. ERGOO banyoda yer tasarrufu sagliyor. Banyolar icin yeni fikirler veriyor. Küçük ve büyük banyolar için çözümler sunan, yer tasarrufu sağlayan bir klozet sistemi geliştirdik. Şimdiye kadar kapının arkasında bir klozet hayal etmek mümkün değildi, bizler bunu mümkün kıldık. Duş alanında klozeti kullanabileceğimiz hayal edilemezdi, bunu mümkün kıldık. Banyoda alan tasarrufunun önemli olduğu çift işlevli bir yöntem.
Kısacası, "küçük bir banyo için büyük bir çözüm".
Ürünümüz, mimarların, iç mimarların ve inşaatçıların, küçük bir banyo tasarlamak ve yerden tasarruf etmek için yapacakları çalışmalarda yeni olasılıklar bulmalarını sağlamaktadır. 
Geliştirdiğimiz yeni sistemle gemi yapımında yerden tasarruf etmenin yeni yollarını ya da ıslak zemindlerde en uygun alanı kullanabilmeyi sağladık. 
Ayrıca karavan pazarında, banyoda yer tasarrufu söz konusu olduğunda doğru adres biziz.
Araştırmalarımız  devam ediyor. Şu anda uçaklar için bir çözüm üzerinde çalışıyoruz.
Güçlü yanlarımızın ve değerlerimizin bilincinde olmamız, çalışmalarımızda bizlere güven vermektedir. Dinamik ve güçlü bir takımız. Sırrımız işimize olan tutkumuzda saklıdır. Kaliteye, inovasyona, araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermekteyiz. 
Patentli ürünlerimiz dünya çapında yaygın bir şekilde tanınmakta ve talep görmektedir.
“Sloganımız: Küçük banyolarda büyük yer tasarrufu”